Hizmet Alanlarımız

ACİL YOL YARDIM HİZMETLERİ


Gebze Has Oto Tamir Yol Kurtarma ile Gebze ve çevresinde, D100 Karayolu, Otoyol ve Otoban güzergahlarında ve yakın çevresinde 7/24 araç çekme ve diğer çekici hizmetleri ile yanınızdayız.

Periyodik Bakım

Ağır Bakım ve Peridyodik bakım, bir hasar ya da arıza beklemeden yapılması gereken kontrol ve onarım işlemlerinin tamamıdır. Zamanında yapılmayan Bakımlar size maddi ve manevi anlamda daha zor anları yaşatsın istemeyiz. Aracınızın tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde Has Oto Tamir güvencesi ile yaptırabilirsiniz.

Akü Bakım Ve Takviye

Hiç de ummadığınız anlarda aracınızın çalışmaması sizi strese sokar. Akü bitmesi / boşalımı çoğumuzun aklına gelmez. Akü takviyesi konusunda sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bilgisayarlı arıza tespit

Arıza tespitinin alacağı zaman, bir aracın çalışma prensiplerinin etkilenmesinden kaynaklı sorunların giderilmesinde en çok zaman ve emek harcanan konuların başında geliyor. İyi bir usta bulmak kadar arızayı kısa ve etkin bir şekilde çözebilmek adına günümüz teknolojisinden yararlanarak Has Oto Tamir olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Elektrik Tesisat Onarım

Günümüz araçları bilgisayar ve otomasyon ve elektrik sistemleri üzerine yapılandırılmakta. Elektrik kaynaklı arızalar çoğu zaman mekaniz arızalar ile karıştırılmakta ve sorun çözme adımları yanlış bir yönde ilerlemekte. Elektrik Arıza Tespit ve Çözümü ile Has Oto Tamir hizmet sürecinde bir adım öne çıkmakta ve sizi kısa sürede yolunuza koyabilmektedir.

Motor Analiz

Aracınızın dış görünümün önemli olduğu kadar motor performansı da birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Has Oto Tamir A’ dan Z’ ye aracınızın Motor Analizini otomasyon, elektrik ve mekanik çerçevesinde yapabilmekte, bir aracı alırken, satarken ve kullanırken sizin aracınıza olan güvenini sağlayabilmektedir.

Motor Revizyon

Herşey gibi motorların da ömrü bir noktada sonlanıyor. Motor revizyona ya da bir başka ifade ile rektifiye yıllar içinde aşınmış, yıpranmış ve dağılmış motor çalışma aksamını yeniden ilk günki gibi çalışmasını sağlama işlemidir. Has Oto Tamir çalışma ortakları ile motor revizyon / motor rektifiye işlemlerinizi yerine getirmektedir.

Yerinde Tamir Hizmeti

Uzun yol seyahatlerinde araçlarınızda hiç beklemediğiniz anda hortum patlaması, yağ bitmesi, hararet, alt takımlarda meydana gelen arızalar ya da karbüratör arızaları gibi basit işlemler ile giderilebilecek arızalardan kaynaklı aracınız çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda aracınızı bir servise çekmek gerek zaman gerekse maddi olarak bir çok kaybı beraberinde getirir. Yolda kaldığınızda tamir ekibimiz aracınızı sürülebilir hale getirerek yanınızda olacaktır.

Yerinde Lastik Değişimi

Lastik arızaları , patlamaları, yarılmaları gibi durumlar aracınızın bir lastikçiye yada servise gitmeden de çözülebilecek basit arızaların başında gelmektedir. Has Oto Tamir ekibi olarak seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek lastik / tekerlek arızaları konusunda hızlı çözümler ile yolculuğunuzun bölünmeden aracınızı güvenilir hale getirme konusunda hizmetinizdedir.